Firma Malarska

firma malarskaJeśli szukasz pewnej firmy w mieście Warszawa to firma malarska to MegaMalarz.pl jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasza firma malarska świadczy usługi na terenie stolicy oraz w promieniu 50km. Nasz oferta skierowana jest zarówno do firm oraz do Klientów prywatnych. Malujemy lokale, firmy, biura i inne obiekty przemysłowe oraz domy i mieszkania. W ramach naszych usług oferujemy również malowanie w nocy oraz weekendy, gdyż zdajemy sobie sprawę, że czasami inwestycja tego wymaga.

Nasza firma malarska realizowała zlecenie dla wielu znanych i renomowanych warszawskich firm, które zaufały nam i powierzyły swoje inwestycje. MegaMalarz to doświadczony zespół malarzy z profesjonalnym podejściem zarówno do sztuki malowania jak i obsługi naszych Klientów.

Malowanie powierzchni dokonujemy z należytą dokładnością oraz starannością. W razie potrzeby używamy do malowania agregatu malarskiego, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać bardzo dużą wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości krycia powierzchni. Oprócz metody natryskowej przy mniejszych powierzchniach korzystamy z tradycyjnych narzędzi. Nasza firma malarska zabezpiecza powierzchnie niemalowane, listwy zabezpieczamy taśmą malarską, a podłogi folią. Nasi malarze noszą ochraniacze na buty w celu ochrony Twoich powierzchni. Po skończonej pracy oczywiście sprzątamy po remoncie.

Obsługujemy każda dzielnicę Warszawy m.in. Centrum, Praga, Śródmieście jak i Wola, ale także Ochota, Mokotów, Targówek lub Ursynów i Wilanów, Nasza wydajność jest elastyczna i w zależności od potrzeb naszych Klientów. Ustalamy ją każdorazowo i indywidualnie.

Koniecznie skontaktuj się z nami, a nasz firma malarska przygotuje dla Ciebie ofertę na malowanie biur, lokalu, domy czy mieszkania. Zadbamy o całą Twoją inwestycję podczas procesu remontowego. Czekamy na Twój kontakt!

Kontakt

Serwis MegaMalarz.pl
Mega Concept Chiżyński Sp.J.
ul.Robotnicza 11/13
02-261 Warszawa
Telefon: 531 103 103
E-mail: malowanie@megamalarz.pl


Zadzwoń 531 103 103

Umów się na wycenę malowania - to nic nie kosztuje!

Kliknij w przycisk obok i wypełnij bardzo krótki formularz. Możesz także do nas zadzwonić!
Nasza firma malarska umówi się z Tobą na wycenę - malowanie.

Zadzwoń 531 103 103

Nasze realizacje

Empark Business Park

Malowanie pomieszczeń biurowych w Empark Mokotów Business Park wykonane dla Generalnego Wykonawcy. Nasz zakres […]

Liberty Direct

Wielokrotna współpraca. Prace renowacyjne – naprawa i malowanie ścian – na powierzchni […]

Auto-Max

Aranżacja części biurowej serwisu samochodowego. Prace renowacyjne – naprawa i malowanie ścian – […]

Nasze pozostałe usługi

MegaMontaż.plMalowanieBiura.plAranżacjeBiur.plRemontBiura.pl