Malowanie wielkopowierzchniowe

malowanie wielkopowierzchnioweNasza usługa dotyczy profesjonalnego malowania dużych powierzchni. Poprzez malowanie wielkopowierzchniowe rozumiemy malowanie powierzchni powyżej 500m2. Nasz zespół posiada odpowiednie doświadczenie w malowaniu dużych powierzchni. W zależności od państwa potrzeb malowanie może odbywać się również w weekendy oraz w nocy. Nasza wydajność jest elastyczna i za każdym razem ustalamy ją wspólnie z naszymi Klientami, żeby lepiej sprostać oczekiwaniom czasowym oraz finansowym. Jeśli zależy Ci na efektywnym rozwiązaniu i potrzebujesz pomalować duże powierzchnie ta oferta jest dla Ciebie idealna.

Malowanie wielkopowierzchniowe dotyczy zwłaszcza malowania biur, lokali, magazynów, hal produkcyjnych i fabrycznych oraz wszelkich obiektów o profesjonalnym przeznaczeniu. Nasza firma również pomaluje elewacje, klatki schodowa oraz obiekty sportowe. Posiadamy duże doświadczenie w malowaniu biur w Warszawie. Współpracujemy z wieloma znanymi warszawskimi firmami, które niejednokrotnie korzystają z naszych usług. Zapewniamy wysoki standard naszych prac, adekwatną cenę oraz pozytywne nastawienie, co skutkuje powracającymi do nas Klientami.

Zdajemy sobie sprawę, że kluczową sprawą w malowaniu wielkopowierzchniowym, jest dokładność oraz szybkość wykonania. Malowanie zazwyczaj przeprowadzamy metodą natryskową przy użyciu agregatu malarskiego. Dzięki użyciu agregatu jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Malowanie wielkopowierzchniowe agregatem jest znacznie szybsze od malowania tradycyjnego, a przy tym zachowana jest wysoka jakość krycia powierzchni. Malowanie agregatem polega na sprężaniu farby oraz wyrzucaniu jej pod dużym ciśnieniem bezpośrednio na malowaną powierzchnię. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie równomiernie pokrywać farbą nawet skomplikowane kształty, a pokryte ściany, elewacje lub sufity spełnią Państwa oczekiwania. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli zależy nam na czasie. Czas malowania powierzchni jest dużo krótszy od tradycyjnego malowania wałkiem.

Nie szukaj już dalej. Jeśli potrzebujesz oferty na malowanie wielkopowierzchniowe skontaktuj się z nami. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością przygotuje ofertę oraz obejmie opieką w całym procesie Twojej inwestycji. Dziękujemy, że trafiłeś na naszą stronę i czekamy z niecierpliwością na Twój kontakt.

Kontakt

Serwis MegaMalarz.pl
Mega Concept Chiżyński Sp.J.
ul.Robotnicza 11/13
02-261 Warszawa
Telefon: 531 103 103
E-mail: malowanie@megamalarz.pl


Zadzwoń 531 103 103

Umów się na wycenę malowania - to nic nie kosztuje!

Kliknij w przycisk obok i wypełnij bardzo krótki formularz. Możesz także do nas zadzwonić!
Nasza firma malarska umówi się z Tobą na wycenę - malowanie.

Zadzwoń 531 103 103

Nasze realizacje

Empark Business Park

Malowanie pomieszczeń biurowych w Empark Mokotów Business Park wykonane dla Generalnego Wykonawcy. Nasz zakres […]

Liberty Direct

Wielokrotna współpraca. Prace renowacyjne – naprawa i malowanie ścian – na powierzchni […]

Auto-Max

Aranżacja części biurowej serwisu samochodowego. Prace renowacyjne – naprawa i malowanie ścian – […]

Nasze pozostałe usługi

MegaMontaż.plMalowanieBiura.plAranżacjeBiur.plRemontBiura.pl