Malowanie

malowanie

Nasza firma oferuje malowanie wszelkiego rodzaju powierzchni. Malujemy ściany, sufity, elewacje niezależnie od metrażu. Posiadamy duże doświadczenie w malowaniu biur, firm, mieszkań lub domów, z naszych usług korzystają zwłaszcza warszawskie firmy. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wydajność, czyli każdorazowo ustalamy oczekiwania naszych Klientów. Oferujemy również malowanie nocne oraz weekendowe, dzięki czemu realizacja inwestycji może być znacznie wygodniejsza dla naszych Klientów.

Malowanie dotyczy malowania biur, domów, mieszkań, lokali, magazynów. MegaMalarz.pl również pomaluje elewacje, ściany lub sufity w innych wskazanych przez Klientów obiektach. Pracujemy z wieloma znanymi  firmami z Warszawy, które wielokrotnie korzystały z naszych usług. Standard naszych prac stoi na wysokim poziomie, a nasze ceny są dobre i satysfakcjonujące dla naszych Klientów.

Malowanie przeprowadzamy z należytą dokładnością oraz starannością. Jeśli jest potrzeba używamy do malowania agregatu, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać bardzo dużą wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości krycia powierzchni.

Nie musisz już więcej szukać.  Nasi specjaliści z przyjemnością przygotują ofertę na malowanie oraz obejmą opieką w całym procesie Twojej inwestycji. Cieszymy się i dziękujemy za odwiedziny i czekamy z niecierpliwością na Twój kontakt.

Kontakt

Serwis MegaMalarz.pl
Mega Concept Chiżyński Sp.J.
ul.Robotnicza 11/13
02-261 Warszawa
Telefon: 531 103 103
E-mail: malowanie@megamalarz.pl


Zadzwoń 531 103 103

Umów się na wycenę malowania - to nic nie kosztuje!

Kliknij w przycisk obok i wypełnij bardzo krótki formularz. Możesz także do nas zadzwonić!
Nasza firma malarska umówi się z Tobą na wycenę - malowanie.

Zadzwoń 531 103 103

Nasze realizacje

Empark Business Park

Malowanie pomieszczeń biurowych w Empark Mokotów Business Park wykonane dla Generalnego Wykonawcy. Nasz zakres […]

Liberty Direct

Wielokrotna współpraca. Prace renowacyjne – naprawa i malowanie ścian – na powierzchni […]

Auto-Max

Aranżacja części biurowej serwisu samochodowego. Prace renowacyjne – naprawa i malowanie ścian – […]

Nasze pozostałe usługi

MegaMontaż.plMalowanieBiura.plAranżacjeBiur.plRemontBiura.pl