Remonty

remonty Zachęcamy do skorzystania z oferty remonty naszej firmy malarskiej MegaMalarz.pl. Oferujemy remonty w postaci malowania różnych powierzchni. Malujemy zarówno biura, firmy, domu oraz mieszkania. Nasze usługi dotyczące remontu w zakresie malowania kierujemy do firm i biznesu oraz do osób prywatnych.

Usługi remonty świadczymy w mieście Warszawa oraz jej okolicach, w promieniu ok. 50km. Oczywiście obsługujemy każdą dzielnicę Warszawy począwszy od Bemowo a kończąc na Ursynowie. Nasza wydajność jest elastyczna i w zależności od potrzeb naszych Klientów jesteśmy w stanie dostosować się do naszych Klientów. Każdorazowo i indywidualnie ustalamy jakiego remontu i na jakich warunkach potrzebują nasi Klienci i robimy wszystko, żeby to zrealizować.

Poprzez remonty rozumiemy remont biur, remonty mieszkania oraz remont domu. Malujemy wszystkie powierzchnie takie jak ściany, sufity bądź elewacje. Jeśli nasi Klienci oczekują od nas zwiększenia zakresu prac, również z przyjemnością jesteśmy w stanie to zrealizować.

Posiadamy duże i odpowiednie doświadczenie poparte współpracą z wieloma znanymi warszawskimi firmami. MegaMalarz to doświadczony zespół, który przeprowadzi Twój remont z profesjonalnym podejściem zarówno jeśli chodzi o malowanie jak i obsługę Klienta.

Remont w postaci malowania zazwyczaj przeprowadzamy metodą natryskową w przypadku dużych powierzchni biurowych lub przemysłowych. Malowanie domu lub mieszkania przeprowadzamy za pomocą tradycyjnych narzędzi. Przed malowaniem zabezpieczamy powierzchnie niemalowane w celu uniknięcia ich kontaktu z farbą. Listwy zabezpieczamy taśmą malarską, a podłogi folią. Nasi malarze noszą ochraniacze na buty w celu ochrony Twojego lokalu. Po skończonej pracy oczywiście sprzątamy po remoncie.

Koniecznie skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę na remonty biura, remont domu czy remont mieszkania. Zadbamy o całą Twoją inwestycję podczas procesu. Czekamy na Twój kontakt!

Kontakt

Serwis MegaMalarz.pl
Mega Concept Chiżyński Sp.J.
ul.Robotnicza 11/13
02-261 Warszawa
Telefon: 531 103 103
E-mail: malowanie@megamalarz.pl


Zadzwoń 531 103 103

Umów się na wycenę malowania - to nic nie kosztuje!

Kliknij w przycisk obok i wypełnij bardzo krótki formularz. Możesz także do nas zadzwonić!
Nasza firma malarska umówi się z Tobą na wycenę - malowanie.

Zadzwoń 531 103 103

Nasze realizacje

Empark Business Park

Malowanie pomieszczeń biurowych w Empark Mokotów Business Park wykonane dla Generalnego Wykonawcy. Nasz zakres […]

Liberty Direct

Wielokrotna współpraca. Prace renowacyjne – naprawa i malowanie ścian – na powierzchni […]

Auto-Max

Aranżacja części biurowej serwisu samochodowego. Prace renowacyjne – naprawa i malowanie ścian – […]

Nasze pozostałe usługi

MegaMontaż.plMalowanieBiura.plAranżacjeBiur.plRemontBiura.pl